Home / Güncel / 16 yıllık Lezzet Durağı Cihan Pide Kebap Restaurant

16 yıllık Lezzet Durağı Cihan Pide Kebap Restaurant

Side Bulvarı’nda bulunan ve şubesi bulunmayan 7/24 hizmet veren Cihan Pide Kebap Restaurant 170 çeşit ürün yelpazesiyle Manavgat ve Side’nin lezzet durağı olmaya devam ediyor.

 

 

Side Mahallesi Side Bulvarı üzerinde Anadolu Hastanesi’nin 250 metre ilerisinde bulunan Cihan Pide Kebap Restaurant 2001 yılından beri aralıksız 16 yıldır Kebap-Pide ve Çorba çeşitleriyle 7 gün 24 saat Side ve Manavgat’ın lezzet durağı olmaya devam ediyor.

 

 

800 metrekare açık ve kapalı alanda hizmet veren Cihan Pide Kebap Restaurant; ızgara, favori ve özel speciali olan Beyti Kebap başta olmak üzere kebap ve pide çeşitlerinin yanısıra Dünya Mutfağı (Steak çeşitleri), Osmanlı Mutfağı, Vejeteryan Menüsü, Güveç Çeşitleri, Spagetti çeşitleri, Kahvaltı, Deniz ürünleri, Paça, İşkembe, Kaynatma, Damar, Tuzlama, Mantar, Tavuk ve Mercimek çorbaları, Tatlı çeşitleri, Alkollü-Alkolsüz sıcak-soğuk içecek çeşitleriyle günlük 8 çeşit meze çeşidiyle adından söz ettiriyor. Ailelerin rahat bir şekilde yemeklerini yemelerini de düşünen Cihan Kebap-Pide Salonunda çocuk oyun parkı da bulunuyor.

 

 

Cihan Pide Kebap Restaurant sahibi Mustafa Kemal Asılkaragülle, Manavgat ve Side halkının yanısıra gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen misafirlerinin işletmelerine olan ilgisine layık olmanın çabası içerisinde olduklarını belirterek “Gösterilen ilgi ve alaka karşısında bizlere hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak düşüyor. 16 yıldır kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden hizmetimizi sürdürüyoruz” dedi.

 

 

Cihan Pide Kebap Restaurant’ın170 çeşit ürün yelpazesiyle bölgenin en geniş ürün yelpazesine sahip işletmesi olduğuna dikkat çeken Mustafa Kemal Asılkaragülle, “İşletmemizde verilen hizmetin yanında ev ve işyerlerine de 7536969 nolu 24 saat Alo Paket servisimiz bulunmaktadır. En önemli konu ise Cihan Pide Kebap Restaurant’ın şubesinin bulunmamasıdır. Cihan Pide Kebap Restaurant sadece Side Mahallesi Side Bulvarı’nda Side Özel Anadolu Hastanesi’nin 250 metre ilerisinde Hanay Apart Otel yanında bulunmaktadır” diye konuştu.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın