Home / Siyaset / Ak Parti Gençlik Kolları'nda seçim

Ak Parti Gençlik Kolları'nda seçim

AK Parti Korkuteli Gençlik Kolları’nın olağan kongresinde mevcut Başkan Mehmet Karaca, yeniden seçildi. 

Ak Parti Korkuteli Gençlik Kolları’nın olağan kongresi Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi. Kongreye, Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse ve Hüseyin Samani, Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Kadın Kolları Başkanı Tülay Yıldız ve yönetim kurulu üyeleriyle gençlik kolları üyeleri katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından divan seçimi gerçekleşti. Divan başkanlığına Abdurrahman Paksoy, Recep Doğan, Sultan Tatlı, Fazilet Demir seçildi. 

Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Karakaş, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerini belirterek, “Ak Parti Gençlik Kolları’na bağlı gençler olarak, Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda çalışmaya yemin ettik. Ülkemizin ve ilimizin geleceği için durmadan çalışacak ve mensubu bulunmaktan onur ve gurur duyduğumuz teşkilatımıza layık gençler olacağız” dedi. 

Kongrede konuşmaların ardından tek listeyle seçime giden Mehmet Karakaş, yeniden seçildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Hasan Öz; "Hastanenin temeli Haziran'da atılacak"

CUMHUR İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün Gündoğdu mahallesinde vatandaşlarla toplantıda bir araya geldi. …

Bir cevap yazın