Home / Siyaset / AK PARTİ Milletvekili Enç Manavgat yaylalarını gezdi

AK PARTİ Milletvekili Enç Manavgat yaylalarını gezdi

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Manavgat’a bağlı Hocalı, Sülek, Hacıisalı ve Taşkesiği Kabukluhan yaylarını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç’e Manavgat’ın yaylalarına yaptığı ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz, Ak Parti İlçe Koordinatörü Sedat Karagöz ve parti teşkilatı eşlik etti. Milletvekili Enç, meclis tatile girdikten sonra Cumhurbaşkanı ve Başbakanın talimatlarıyla seçim bölgelerini ziyarete çıktıklarını söyledi.

Ziyaretlere Taşkesiği kabukluhan’dan başladıklarını belirten Enç “Hepimizin bildiği gibi Manavgat halkının bir bölümü yaylalara göç ederek buralarda yaşıyor. İnşallah 2 aylık süreçte tüm yayla ve mahallelerin hepsine giderek ziyaretlerimizi tamamlamayı düşünüyoruz. Gittiğimiz yerlerde önce genel bir değerlendirme yapıyoruz ardından da sizleri dinliyoruz. Dertlerinizi dinleyip isteklerininiz yerine getirilip getirilmediğini takip ediyoruz. Seçimden seçime gelen bir milletvekili ve belediye başkanı profilinden çok halkın içinde olan profil için çabalıyoruz” dedi.

Milletvekili Enç konuşmasının ardından mahalle sakinlerinin istek ve önerilerini dinleyip vatandaşlarla sohbet etti.

 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Hasan Öz; "Hastanenin temeli Haziran'da atılacak"

CUMHUR İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün Gündoğdu mahallesinde vatandaşlarla toplantıda bir araya geldi. …

Bir cevap yazın