Home / Güncel / 'Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor'

'Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor'

 ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu’nun eşi Sevim Karaloğlu koordinatörlüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor’ projesi kapsamında, piknik düzenlendi. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın destekleriyle proje kapsamında çocukların moral ve motivasyonlarına katkı sağlamak için Hayvanat Bahçesi’nde düzenlenen piknikte yetim çocuklar ve anneleri beraber yemek yedi, çeşitli oyunlar oynadı. Çocuklar özellikle çuval yarışı, yumurta taşıma yarışı ve sandalye kapma yarışlarıyla eğlendi. Antalya Emniyet Müdürlüğü personeli çocuklara hediye dağıttı. Proje kapsamında çocukların moral ve motivasyonlarına katkı sağlamak için düzenlenen piknik, sihirbazlık ve palyaço gösterileri ile devam etti. 

İhtiyaç sahibi aileler ve çocuklara her türlü yardım ve desteğin sağlandığı ‘Gönül Elçileri Projesi’nin bir alt etkinliği olan ‘Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor’ projesi ile, yetim çocukların eğitimine yapılan katkıların yanı sıra, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler de gerçekleştiriliyor.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın