Home / Güncel / Antalya'da Narko-Sokak uygulaması

Antalya'da Narko-Sokak uygulaması

ANTALYA İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde yaptığı uyuşturucuyla mücadele kapsamında yaptığı ‘Narko-Sokak- 3’ uygulaması yapıldı. 

Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen uygulamaya Antalya’da, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde Asayiş, Güvenlik, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat, Terörle Mücadele, Trafik, Çevik Kuvvet, Havacılık Şubeleri başta olmak üzere diğer birimlerde görevli 11 uygulama bölgesinde 117 kara ve 1 hava ekibi olmak üzere 276 polisin katımıyla yapıldı. 

2 dedektör polis köpeğinin de kullanıldığı uygulamada, 1707 kişinin GBT kaydı incelendi, 17 işyeri ve 493 araçta arama yapıldı. Arandığı tespit edilen 4 gözaltına alınırken, 13 araç trafikten men edildi, kurallara uymadığı belirlenen sürücülere ise toplam 35 bin 511 TL ceza yazıldı. 

Aramalar esnasında, bir av tüfeği, 17 mermi, 50 kuru sıkı mermi, 7 gram eroin, 127 gram esrar, 2 gram kokain maddesi ele geçirildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın