Home / Güncel / ASAT, WhatsApp İhbar Hattı kurdu

ASAT, WhatsApp İhbar Hattı kurdu

ANTALYA Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü, halka daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmek için ‘ASAT WhatsApp İhbar Hattı’ kurdu.



 

Antalyalı vatandaşların başvurularını farklı bir kanaldan iletebilmelerini sağlamak ve aynı anda başvuruya ait fotoğraf ve videoları paylaşabilmelerine imkan sunmak amacıyla 0530 676 67 67 numaralı ‘ASAT WhatsApp İhbar Hattı’ kuruldu. Böylece vatandaşların kuruma çok daha kolay ulaşması, sorunlarını gösteren fotoğraf ve videolarını anında iletmeleri mümkün olacak.



 

WhatsApp İhbar hattı ‘ALO ASAT 185 Çağrı Merkezi’ne destek olarak, dilekçe, e-posta, kurumsal web sayfası ve Antalya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden gönderilen, ASAT ‘ı ilgilendiren başvuruların kayıt altına alınması ve ilgili birimlere anında aktarılmasına katkı sağlayacak.



 

İhbar hattına gelen başvurular değerlendirilip konularına göre ayrıldıktan sonra birimlere yönlendirilecek. Vatandaşlar, acil şikayetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren ALO ASAT 185 Çağrı Merkezine de bildirmeye devam edecek.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın