Home / Güncel / Aydınevler Muhtarı Yılmaz “Büyükşehir’in asfaltı mı bitti?”

Aydınevler Muhtarı Yılmaz “Büyükşehir’in asfaltı mı bitti?”

ASAT tarafından kazılan yerlerin asfaltlanmadığını belirten Aydınevler Muhtarı Tahsin Yılmaz, Büyükşehirin asfalt olmadığı gerekçe göstererek çukurları toprak doldurduğunu söyledi.

 

Aydınevler Mahallesinde su arızası ve yağmursuyu gerekçesiyle bir çok yerin kazıldığını belirten Aydınevler Muhtarı Tahsin Yılmaz “Başta ana caddelerimiz olmak üzere bir çok yerde asfalt kazılarak tamir işlemi yapıldıktan sonra kazılmış şekilde bırakılıyor. Aylar geçmesine rağmen kazılan yerler asfalt yapılmadığı için aradığımız Büyükşehir yetkilileri kazdıkları yerleri toprakla doldurup gidiyor. Neden böyle yapıldığını asfaltlanmadığını sorduğumuz zaman asfalt olmadığı için yapamadıklarını söylüyorlar. Bu durumu anlamak mümkün değil. Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta asfalt şantiyesi olduğunu övünerek anlatırken Manavgat’ta yapılması gereken yamalar için bile asfalt olmadığı söyleniyor.

Manavgat’taki asfalt şantiyesinde üretilen asfaltlar Antalya’nın diğer ilçelerine gönderiliyor. Antalya Büyükşehir Yetkililerinden Manavgat’ın sorunlarına sahip çıkmaya, kazdıkları yerleri eski haline getirmeye çağırıyoruz. Daha 2-3 ay önce Manavgat belediyesinin asfaltladığı caddede yağmursuyu ve diğer bahanelerle kazılan yerler acilen eski haline getirilmelidir” şeklinde konuştu.

 

Diğer taraftan Çeltikçi Mahallesi girişi, Hastane Caddesi, Antalya caddesi ve Manavgat’ın bir çok yerinde ASAT çalışması nedeniyle kazılan yolların aradan 2-3 ay geçmesine rağmen asfalt yerine toprakla doldurularak geçiştirilmesi Aydınevler Muhtarının sözlerini doğrular nitelikte.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …