Home / Güncel / Babası ve ağabeyinin telefonunu çaldı, hırsızlık görünümü verdi

Babası ve ağabeyinin telefonunu çaldı, hırsızlık görünümü verdi

ANTALYA’da S.K. (22), iddiaya göre, uyuşturucu alabilmek için ağabeyi ve babasının cep telefonlarını çaldı. Telefonları satarken yakalanan şüpheli, olayın hırsızlar tarafından gerçekleştirildiğinin sanılması için pencere ve kapıda ayak izi bıraktığını itiraf etti.

Olay, Aksu ilçesi Pınarlı mahallesi 97 Sokak’taki bir evde meydana geldi. Evden iki cep telefonunun çalındığı ihbarı üzerine Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Evde araştırma yapan polis, hırsızın olay yerinde çok fazla iz bırakmasından şüphelendi. Hırsızın tanıdık olabileceği ihtimali üzerinde duran polis, bölgede ikinci el telefon satan işyerlerini araştırdı. Polis, S.K.’yi telefon satarken suçüstü yakaladı.

Gözaltına alınan ve sağlık kontrolünden geçirilen S.K., uyuşturucu almak için telefonları çaldığını, hırsızlık görüntüsü vermek için pencere ve kapıda ayak izi bıraktığını itiraf etti. Şüpheli, ifadesinin ardından adliye sevk edilecek.

 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …