Home / Güncel / Bahçeşehir Koleji’nde Okul Aile Birliği seçildi

Bahçeşehir Koleji’nde Okul Aile Birliği seçildi

Bahçeşehir Koleji 2017-2018 Öğretim yılı Okul Aile Birliği Seçimi Bahçeşehir Koleji Manavgat Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

 

Bahçeşehir Koleji Manavgat Kampüsü 2017-2018 Öğretim yılı Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetleme Kurulu seçimleri yapıldı. Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen seçimler öncesinde toplantı için gelen veliler Manavgat Bahçeşehir Koleji & Uğur Okulları Kurucusu Turgut Aydın, İdareciler ve öğretmenler tarafından karşılanırken çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Konferans salonundaki aile birliği seçimleri saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. 2016-2017 Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim kurulu faaliyet raporlarının okunmasının ardından 2017-2018 Öğretim yılı Okul Aile Birliği Seçimi yapıldı.

 

Yapılan seçimler sonucunda Bahçeşehir Koleji Manavgat Kampüsü 2017-2018 Öğretim yılı Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığına Hamza Yalçın, Başkan Yardımcılığına Gülşah Enhoş, Sekreter üyeliğe Funda Gürdal Yaman, Muhasip üyeliğe Vedat Külahlı, üyeliğe ise Hüseyin Şevgin seçildi. Denetleme Kurulu Başkanlığına Ahmet Yenikuvvet, Denetleme Kurulu üyeliklerine ise özlem Zor Yiğit ve Gökhan Yeşilöz seçildi.

 

Okul Aile Birliği seçimlerinin ardından kısa bir açıklama yapan Manavgat Bahçeşehir Koleji & Uğur Okulları Kurucusu Turgut Aydın “Bahçeşehir Koleji Manavgat Kampüsü Aile Birliği Yönetim ve Denetleme kuruluna seçilen velilerimizi kutluyor, Eğitim için güzel işler yapacaklarına yürekten inanıyorum” diye konuştu.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın