Home / Güncel / Başkan Türel'e galibiyet sözü

Başkan Türel'e galibiyet sözü

Türkiye Basketbol 1’inci Ligi’ne yükselmeyi hedefleyen Antalyaspor, 10 Bin Kişilik Salon’da oynadığı maçta Tofaş Gelişim’i 74- 55 yendi. Maçı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de izledi. Türel, karşılaşma sonrası Antalyaspor A.Ş. Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Basketbol Kurulu Başkanı Güray Kanan ve yöneticilerle sporcuları tebrik etti. Daha sonra soyunma odasına giderek genel menajer Doğan Hakyemez, antrenör Alaaeddin Yakan, teknik ve idari ekip ile oyuncuları kutlayan Türel, Balıkesir Karesispor ile deplasmanda oynanacak son maçı kazanarak 1’inci Lig’e çıkmaları sözü istedi.

Menderes Türel, “Size güveniyoruz. Balıkesir Karesi maçını kazanarak 1’inci Lig’e yükseldiğinizde gönülleri fethedecekseniz” dedi. Yöneticiler, idareciler, teknik heyet ve oyuncular, el ele vererek Balıkesir Karesi maçı için galibiyet sözü verdi.

ANTALYASPOR BASKETBOL TAKIMI TEKNIK HEYET VE OYUNCULARI, ANTALYA BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI MENDERES TUREL'E BALIKESIR KARESI MACINI KAZANARAL 1'INCI LIG'E YUKSELME SOZU VERDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)
ANTALYA, (DHA) 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın