Home / Güncel / BEMA GROUP Sizin için tasarlıyor

BEMA GROUP Sizin için tasarlıyor

İnsanların yaşamlarının önemli bir kısmını geçirdikleri mekanlar olan binaların, insan sağlığı üzerinde hem fiziksel hem ruhsal açıdan büyük bir önem taşıdığı bilinciyle yola çıkan BEMA GROUP sağlam, sağlıklı ve konforlu binalar tasarlayarak, projelendiriyor ve inşa ediyor.

 

Aşağı Hisar Mahallesi 4503 Sokak 14/4 adresinde bulunan BEMA GROUP düzenlenen kokteyl ile hizmete açıldı. Açılışa Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, MATSO Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, Şoförler Odası Başkan yardımcısı Galip Özden, BEMA GROUP sahipleri Miray ve Eray Balık’ın babaları Manavgat’ın yetiştirdiği değerlerden Prof. Dr. İsmet Balık ve vatandaşlar katıldı.

 

BEMA GROUP, Karadeniz Bölgesinde yürütmekte olduğu mimari ve inşaat işlerinin tasarım ve uygulama faaliyetlerini Manavgat’a taşıyor. Güçlü ve dinamik mimar ve mühendis kadrosuyla mimari ve mekanik tesisat projelerinde dış ve iç mekân görselleştirme ve uygulamalarında yeni bir yaklaşımla hizmet sunuyor.

 

Her türlü kullanım amacına uygun bina tasarım ve projelerinin yanında dış cephe kaplama, iş yeri, restoran, hamam, sauna, showroom, salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak kreş otel, konferans salonu, düğün salonu gibi dış ve iç mekân tasarımlarının yanı sıra uygulama öncesi 360º sanal tur ile tamamlanmış halinin canlandırılması vb. alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet sunmakta.

 

İnşaat sektöründe Manavgat’ta var olan uygulamaların yanı sıra Karadeniz’deki deneyimlerinde elde ettikleri farklı uygulamaları da bölgeye taşıyacaklarını belirten BEMA GROUP sahibi Mimar Miray Balık ve Makine Mühendisi Eray Balık kardeşler “Binalar, insanların yaşamlarının önemli bir kısmını geçirdikleri mekanlardır. Bu mekanlar insan sağlığı üzerinde hem fiziksel hem ruhsal açıdan büyük bir önem taşımaktadır. Dolayısıyla nasıl ki beslenmemize özen gösteriyorsak aynı özeni yaşama alanlarımız ve çevresi için de göstermemiz gerekir. Hem doğal afetlere karşı dayanıklı hem de sağlıklı bir yaşam sürdürmemizi sağlayabilecek özellikler taşımalıdır. Bu nedenle sadece kapalı alanlar yaratmak değil, yaşanabilir ve sağlıklı alan ya da alanlar tasarlamalı ve inşa etmeliyiz. İşte biz BEMA GROUP olarak, önceliğimiz sağlam, sağlıklı ve konforlu binalar tasarlamak, projelendirmek ve inşa etmektir. Maalesef bölgemizdeki binaların pek çoğu bu anlamda yetersizdir. Geleneksel tarzda inşa edilmiş olan konutlar çoğunluktadır. Özellikle bölgemizde kışın belli dönemlerinde aşırı soğukların ve aşırı yağışların olması, yazın  ise aşırı sıcakların görülmesi binaların tasarımında ve iklimlendirme aşamasındaki önemini daha da arttırmaktadır. Biz bölge halkımız için en sağlıklı ve en konforlu binaların tasarlanmasını, projelendirmesini ve inşasını halkımıza sunuyoruz. Elbette her insan farklıdır ve farklı kullanım ihtiyaçları vardır. Kişiye özel yaşam alanları ve mobilya tasarımlarımız ile kişinin hem fiziksel ve hem de ruhsal açıdan sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarında hayatlarını sürdürme imkanı sunuyoruz” şeklinde konuştular.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın