Home / Güncel / Bıçaklı kavga: 1 yaralı

Bıçaklı kavga: 1 yaralı

ANTALYA’da banyodan alt kata sızan su yüzünden iki komşu arasında çıkan bıçaklı kavgada Şakir Y., aldığı bıçak darbesiyle kalçasından yaralandı. 

Muratpaşa ilçesi Etiler Mahallesi Kızılırmak Caddesi’ndeki Şenyuva Kooperatif A Blok’un birinci katındaki dairede oturan Şakir Y., üst katta oturan komşusu Ali K.’ye banyosundan su sızdığını ve tamir etmesini söyledi. Uyarılara rağmen Ali K.’nin tamir etmediği banyodan bugün sabah saatlerinde yine su sızdı. Bu duruma sinirlenen Şakir Y., aldığı bıçakla A.K.’nin kapısına dayandı. Ali K.’nin karısı ve çocuğu kapıyı kilitleyerek durumu kocasına haber verdi. Bir süre sonra eve gelen Ali K., bina içerisinde Şakir Y. ile karşılaştı. İkili arasında tartışma çıktı. Şakir Y.’nin başına şişeyle vuran Ali K., elindeki bıçağı aldı. Kavganın devam etmesi üzerine Ali K., Şakir Y.’yi kalçasından bıçakladı. 

Haber verilmesi üzerine gelen polis ekipleri önlem alırken, sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Şakir Y. ambulansla özel bir hastaneye götürdü. Gözaltına alınan Ali K., polis merkezine götürüldü.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …