Home / Güncel / Çinli kadın bilmecesi

Çinli kadın bilmecesi

ANTALYA’da turizm sektöründe çalışmak için gelen Çinli 27 yaşındaki Wu Xınyang, evinde iki gözü, yüzü, kolları ve bacakları şiş ve morluklar içerisinde bulundu. Hastane kayıtlarına ‘darp’ olarak geçen olayda genç kadın düştüğünü söyledi.

Olay, Muratpaşa İlçesi Kışla Mahallesi Güllük Caddesi üzerindeki bir apartmanın ikinci katında dün gece saat 02.00’de meydana geldi. Kısa süre önce Antalya’ya turizm sektöründe çalışmak üzere gelen Wu Xınyang’a ulaşamayan bir arkadaşı, ‘İntihar edebilir’ diyerek polise ihbarda bulundu. Kısa sürede adrese gelen polis ekipleri, apartman girişinden itibaren ağır bir tüp gaz kokusuyla karşılaştı. Dairenin kapısını açan ekipler, camları açıp evi havalandırırken Xınyang’ı banyoda hareketsiz halde yatarken buldu.

İki gözü, yüzü, kolları ve bacakları şiş ve morluklar içerisinde olan Xınyang’ın darp edildiğini düşünen polis ekipleri adrese 112 sağlık ekibi istedi. Genç kadın, yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye götürülerek tedaviye alındı. Hastaneye girişi de ‘darp vakası’ olarak yapılan Xınyang, kendine gediğinde ne olduğunu soran polis ve sağlık ekiplerine ilk başlarda konuşmak istemedi. Israr sonunda düştüğünü söyleyen Xınyang, açık bırakılan tüp gaz için ise açık unutmuş olabileceğini belirtti.

Genç kadının bir şiddete maruz kaldığını ancak korktuğu için gizlediğinden şüphelenen polis ekiplerinin detaylı soruşturması devam ediyor.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın