Home / Güncel / DTO yeni binasına taşındı

DTO yeni binasına taşındı

ANTALYA Deniz Ticaret Odası (DTO), Lara’daki yeni hizmet binasına taşındı. 

Yeşilbahçe Mahallesi’ndeki iki katlı odanın açılışına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Halim Mete, İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) DTO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Antalya DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu’nun yanı sıra sektör temsilcileri katıldı. Antalya ve çevre ilçelerde denizcilik ile uğraşan üyeler de açılışta yer aldı. 

Kurdele kesimi öncesi sektörün sorunlarına değinen İMEAK Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, “Yeni bina bölgemize hayırlı olsun. Antalya çok hızlı büyüyor. Üye sayısında çok ciddi artışımız var. Su sporları, teknecilerimiz, yatçılarımız bir tarafta, hızla büyüyoruz. Zaten çok uzun zaman burada kalmayacağız gibi görünüyor. Gelecekte daha büyük kendi yerimiz olan bir yere taşınmayı hedefliyoruz. Antalya çok önemli bir ilimiz. Gerek deniz turizminde gerekse turizmin farklı çeşitliklerinde büyük pay alan, çok güzel işler yapılan bir bölge. Sektörümüz geçen yıla göre çok çok iyi. İnşallah daha da iyi olacak” diye konuştu. 

Açılışın ardından protokol, hizmet binasını gezerek bilgi aldı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın