Home / Güncel / Elit Cup Şampiyonu Akhisar 1970

Elit Cup Şampiyonu Akhisar 1970

16 takımın katılımıyla Manavgat Masterler tarafından düzenlenen 19 Mayıs Manavgat Elit Cup Turnuvasını finalde Adıyaman Masterleri 1-0 yenen Akhisar 1970 şampiyon oldu.

Manavgat Masterler tarafından düzenlenen 19 Mayıs Manavgat Elit Cup Turnuvası Akhisar 1970’in zaferiyle sona erdi. Turnuvanın 16 takımın katılımı ile Gündoğdu Side Resort Otelde yapıldığını belirten Manavgat Masterler Derneği Başkanı Necmettin Özaslan “Turnuvamıza; Antalya, Kıbrıs Batmazoğlu, İzmir Ege Üniversitesi, Malatya, Adıyaman, Zeytinburnu Irmak, Seferhisar, Akhisar 1970, Burdur, Uşak, Mersin, Okurcalar, Aksaray, Antalya Almanya Konsolosluğu, Denizli Pamukkale ve Manavgat Masterler takımı iştirakiyle büyük bir zevk ve heyecan içerisinde 3 gün devam etmiştir. Turnuvada Akhisar 1970 Masterler finalde Adıyaman Masterleri 1-0 yenerek şampiyon olmuştur. Takımımız turnuvada oynadığı futbol ve centilmenlikle örnek bir ev ev sahipliği yapmıştır. Yari finale yükselen takımımız penaltılarla yenilerek turnuvayı 3. olarak tamamlanmıştır. Takım olarak birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi layıkıyla temsil etme çabası içerisindeyiz. Bu sayede ilçemizin tanıtımını yaptığımız gibi içerisinde bulunduğu sancılı dönemde turizme bir nebze de olsa destek verdiğimizi düşünüyorum. Davetimizi kırmadan buralara kadar gelen master takımlarına, saha içerisinde- dışarısında örnek tavır ve mücadele sergileyen takım arkadaşlarıma sonsuz ve minnetlerimi sunuyorum. Kimseden hiçbir şey beklemeden alnımızın akı ve teriyle yürüdüğümüz bu yolda bizlere en ciddi ilgi ve desteği veren basın mensuplarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın