Home / Güncel / Falezlerden düşüp yaralandı

Falezlerden düşüp yaralandı

ANTALYA’da işitme engelli 60 yaşındaki Şaban Aras, falezlerden düşüp yaralandı. Deniz polisi ve itfaiye tarafından bota alınan Aras, tedavi için hastaneye götürüldü.

Olay,  Muratpaşa ilçesi, Çağlayan Mahallesi’nde Düden Şelalesi’nin denize aktığı parkta meydana geldi. Saat 11.30 sıralarında parkta falezlere gelen belediyeden emekli işitme engelli Şaban Aras, burada bir süre oturup denizi seyretti. Ayağa kalkan Aras, bir anda dengesini kaybedip 30 metrelik falezlerden düştü. Aras, yaklaşık 15 metre aşağıdaki kayanın üzerine düştü.

Durumun bildirilmesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis çevre güvenliği alırken, itfaiye ekipleri Aras’ın bulunduğu yere indi. Şaban Aras’ı karaya çıkarmanın mümkün olamayacağını belirten ekipler, deniz polisinden yardım istedi. Vücudunda kırıklar bulunan Aras,  bulunduğu yerden bota alarak Kaleiçi Yat Limanı’na götürüldü. Bottan ambulansa alınan Aras, tedavi için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın