Home / Güncel / Gaspçıyı kolundaki 'kartal' dövmesi yakalattı

Gaspçıyı kolundaki 'kartal' dövmesi yakalattı

ANTALYA’da bir işyerinde kasiyeri bıçakla tehdit ederek 300 TL gasp eden O.B., kolundaki ‘kartal’ dövmesinden teşhis edilerek polis operasyonuyla yakalandı. 

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, yaklaşık bir hafta önce Kepez İlçesi Varsak Ayanoğlu Mahallesi’ndeki bir alışveriş merkezine gelen kar maskeli kişinin, kasiyeri tehdit ederek 300 lira gasp ettiği ihbarını aldı. Alışveriş merkezindeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, eşkalini belirledikleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Geçen çarşamba günü aynı bölgede yaşlı bir kişinin parasının gasp edilmeye çalışıldığı ihbarını alan polis ekipleri, zanlı O.B’yi gözaltına aldı. Polis ekipleri, şüphelinin kolundaki ‘kartal’ dövmesiyle alışveriş merkezindeki gasp olayının zanlısındaki dövmenin aynı olduğunu fark etti. İfadesinde alışveriş merkezinden 300 lirayı gasp ettiğini itiraf eden O.B., ‘yağma ve gasp girişimi’ suçlamalarıyla adliyeye sevk edildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın