Home / Güncel / Gurbetçi genç, tatil için geldiği Antalya'da kayboldu

Gurbetçi genç, tatil için geldiği Antalya'da kayboldu

AVUSTURYA’dan ailesiyle geldiği Antalya’da kaldığı pansiyondan çıkan 14 yaşındaki Yusuf Biber, kayboldu. Astım hastası olan Yusuf Biber’den haber alamayan yakınları, hayatından endişe ediyor. 

Olay sabah saatlerinde Kepez İlçesi Kültür Mahallesi’nde bulunan bir pansiyonda meydana geldi. Avusturya’dan bir hafta önce anne babası ve ağabeyi ile tatile gelen Yusuf Biber, sabah uyandıktan sonra pansiyonun lobisine indi. Burada bir süre oyalanan Biber, daha sonra pansiyondan çıkıp ayrıldı. Üzerinde mavi tişört, mavi kapri pantolon ve ayağında siyah terlik bulunan Yusuf Biber, ortadan kayboldu. Astım hastası oğullarının ilk kez bu kadar kendilerinden ayrı kaldığını söyleyen baba Burhan Biber, oğlunun hayıtından endişe duyduklarını söyledi. 

Oğlunun şimdiye kadar kendilerinden izinsiz hiç bir yere çıkmadığını dile getiren Burhan Biber, “Oğlum biz uyurken yatağından kalkmış. Üzerini giyindikten sonra lobiye inmiş. Burada görevlilerle sohbet ettikten sonra çıkıp gitmiş. Nereye gittiğini bilmiyoruz. Polisten bir an önce bulmasını istiyoruz” diye gözyaşı döktü. 

İhbarın ardından polis, kayıp genci aramaya başladı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın