Home / Siyaset / İyi Parti İl Başkanlığı'na Nizamettin Sağır atandı

İyi Parti İl Başkanlığı'na Nizamettin Sağır atandı

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı’na avukat Nizamettin Sağır atandı. 

Bir dönem MHP İl Başkanlığı da yapan Sağır, resmi bir yazıyla bildirimin olmadığını, ancak Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın kendisini arayarak il başkanlığına atandığını söylediğini kaydetti. Nizamettin Sağır, partisinin teşkilatının Antalya’da sıfırdan kurulacağını söyledi. 

Sağır, İyi Parti’nin Türk milletinin huzursuz, gerilimden bıkmışlığından, huzur ve barış arayışının sonucunda ortaya çıktığını aktardı. Antalya’da da bu iklimi yaymaya çalışacaklarını belirten Sağır, “Siyasette daha fazla insanı kucaklayıcı bir tatlı dili kullanan bir çalışma yapacağız. Mevcut gidişattan memnun olmayan toplumun bütün kesimlerini partimize bekliyoruz. Türkiye’nin kurucu değerlerine bağlı, muhafazakar ve milliyetçi bütün kadrolarla siyaseti devam ettireceğiz. MHP’nin devamı niteliğinde toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir teşkilat yapısı oluşturacağız” dedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Hasan Öz; "Hastanenin temeli Haziran'da atılacak"

CUMHUR İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün Gündoğdu mahallesinde vatandaşlarla toplantıda bir araya geldi. …