Home / Güncel / Kadınlar Plajı'na 350 bin ziyaretçi

Kadınlar Plajı'na 350 bin ziyaretçi

ANTALYA’da Sarısu Kadınlar Plajı ziyaretçi akınına uğruyor. Plaj, yaz sezon boyunca 350 bin ziyaretçiyi ağırladı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in hayata geçirdiği Sarısu Kadınlar Plajı, kadınların vazgeçilmezi oldu. Haziran ayında kapılarını açan plaj, şu ana kadar yaklaşık 350 bin kadını ağırladı. Hafta sonları ziyaretçi sayısı 3 bin 500, 4 bin kişilere ulaştı. 

5 YILDIZLI PLAJ 

Plaj hizmetlerinin ücretsiz olduğu Kadınlar Plajı’nda yok yok. Kadınların konforu için her şeyin düşünüldüğü plajda, spor alanlarından kum banyosuna, et, balık restoranlarından pastaneye, kuaförden SPA ve hamama kadar her türlü hizmet sunuluyor. Kadınların kendilerini özgür ve rahat hissettiği ortamda cankurtaranlar da dahil sadece kadın personel görev yapıyor. 

KASIMA KADAR AÇIK 

Sarısu Kadınlar Plajı, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri profesyonel eğitmenler eşliğinde ücretsiz spor imkanı da sunuyor. Haftada üç gün 10.30- 12.30 saatleri arasında aerobik, zumba ve yoga dersleri veriliyor. Kadınlar Plajı, kasım ayının ilk haftasına kadar kadınlara özel hizmet vermeye devam edecek. Kış sezonunda ise alan, kadın- erkek tüm Antalyalıların kullanımına açık olacak.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın