Home / Güncel / Kayıp çanta sahibine teslim edildi

Kayıp çanta sahibine teslim edildi

Alanya İlçesi’nde içinde 66 bin lira değerinde çek ve senedin bulunduğu çanta temizlik görevlisi tarafından bulunarak sahibine teslim edildi.

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri’nde çalışan işçi çöp ayrıştırma sırasında bir çanta olduğunu fark etti. İçerisinde çek ve senetlerden oluşan toplam 66 bin lira değerinde evrak olduğunu gören işçi çantayı Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir’e teslim etti. İçindeki kimlikten kendisine ulaşılan Mustafa Gül’e İlçe Jandarma Komutanlığı’nda tutanakla çantası verildi.

Çantadaki 66 bin TL değerindeki evrakı teslim alan Mutafa Gül, temizlik işçisinin kendisini büyük bir yükten kurtardığını belirterek teşekkür etti. 7 Temmuz’da Tosmur Mahallesi’ndeki geri dönüşüm tesisleri civarında çantasını aracının üzerinde unuttuğunu anlatan Gül, “Çanta aracın üzerindeyken o şekilde hareket ettim. Sonra çanta aklıma geldi ancak yolda düştüğünü geç fark ettim. 15 gündür arıyoruz. Sonunda temizlik görevlisi çöp ayrıştırma sırasında çantayı bulmuş ve bize teslim ettiler. Müdürümüz Adem Demir ve temizlik görevlisinin şahsında Alanya Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın