Home / Güncel / Kaymakam Günlü Manavgat’a veda etti

Kaymakam Günlü Manavgat’a veda etti

Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul Bakırköy Kaymakamlığına atanan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü’ye veda töreni düzenlendi.

 

İstanbul Bakırköy Kaymakamlığına atanan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat Kaymakamlığı önünde düzenlenen veda töreninde Manavgatlılarla helalleşti. Garnizon Komutanı Albay Enver Sungur, Manavgat Belediye Başkan Şükrü Sözen, daire müdürleri, kurum ve kuruluşların temsilcileri, oda ve dernek başkanları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşların hazır bulunduğu törende Kaymakam Nazmi Günlü, vedalaşarak helallik istedi. Törende, Kaymakam Günlü’ye Akdeniz Üniversitesi MATSO Turizm Fakültesi ve Manavgat Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından da çiçek takdim edildi.

 

 

Kaymakam Günlü, Manavgat’tan ayrılmadan bir veda mesajı yayınladı. Mesaj şöyle; “24 Temmuz 2015 tarihinde başladığım Manavgat Kaymakamlığı görevinden İstanbul Bakırköy Kaymakamlığına atanmam nedeniyle 18 Eylül 2017 tarihinde ayrılıyorum. Manavgat’ta görev yaptığım süre içerisinde bizlere her zaman destek olan salyın Bakanımıza, sayın Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, mesai arkadaşlarıma, siyasi partilerin, meslek örgütlerinin, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerine, belediye meclis üyelerine, muhtarlarımıza, kamu hizmetlerine destek veren hayırseverlerimize, turizm ve tüm sektörlerde faaliyet gösteren iş adamı, esnaf ve sanatkarlarımıza, basın mensuplarımıza ve güvenini, muhabbetini, sevgisini, dostluğunu, samimiyetini her zaman hissettiren Manavgatlı hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Eşim Dr. Arzu Günlü ile birlikte, ülkemizin en güzel, en önemli ve en prestijli ilçelerinden biri olan Manavgat’ta görev yapmanın, Manavgat’a ve Manavgatlıya hizmet etmenin onurunu yaşadık ve bu onuru ömür boyu taşıyacağız.

 

Manavgat ve Manavgatlılarla gönül bağımız ve irtibatımız kopmayacaktır. Bundan sonra bulunduğumuz her yerde bir hemşehrinizin, bir Manavgat gönüllüsünün ve kapınızın olduğunu lütfen unutmayınız.

En kısa sürede iyi vesilelerle görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyor, haklarınızı helal etmenizi diliyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum”

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın