Home / Güncel / Kiraz İsmail Tedaviye gidiyor

Kiraz İsmail Tedaviye gidiyor

Manavgat Halkının Kiraz İsmail olarak bildiği İsmail Kiraz; Cumhuriyet Savcılığı kararıyla tedavi amaçlı olarak Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine gönderildi.

 

 

Son günlerde Atatürk Caddesi girişinde Akdeniz Eczanesi yanındaki kaldırımda soyunmak, içki içmek ve çevreyi kirletmek suretiyle esnaflara ve yoldan geçen vatandaşlara rahatsızlık veren Kiraz İsmail, davranışlarıyla herkesin tepkisini çekti.

 

Haberci 07, Side Tv, Manavgat Haber ve Manavgat Son Dakika Haber’de yer alan haberlerin ardından Manavgat Kaymakamlığı harekete geçti.

 

Kaymakam Nazmi Günlü, İsmail Kiraz’ın çevreye verdiği rahatsızlığı sona erdirmek ve tedavi görmesinin sağlanması için talimat verirken, emniyet Güçleri tarafından gözlem altına alınan İsmail Kiraz Cumhuriyet Savcılığının talimatı doğrultusunda Manavgat Devlet Hastanesi Psikiyatri Servisi tarafından Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

 

MKE’DEN EMEKLİ 3 ÇOCUK BABASI

 

Manisa’ya gönderilmeden önce Side Tv Kameralarına konuşan ve oldukça neşeli olduğu gözlenen Namı değer Kiraz İsmail, 1993 yılında Kırıkkale Makine Kimya’dan emekli olduğunu belirterek “Bin 500 lira emekli maaşı alıyorum. 2 kız 1 erkek çocuk babasıyım. Kızımın birisi Hollanda’da birisi Kayseri’de yaşıyor. Oğlum Denizli’de Astsubay. Oğlum için kredi çekmiştim. Maaşımdan kesiliyordu. Şu an artık kesinti de yapılmıyor. Kimseye de borcum yok. Eşimin babasını vurduğum için eşimden ayrıldım. Cezamı çekip çıktım” dedi.

 

Çocuklarının yanına kendisinin gitmediğini belirten Kiraz “Herkesin ailesi bir yaşantısı var. Onların düzenini bozmaya hakkım yok. Onun için onların yanına gitmiyorum. Kırıkkale de birde evim var. Manavgat’ta yaşadıklarımdan, yaptıklarımdan bende memnun değilim. Bu durumdan kurtulmak istiyorum. Tedavi görerek yeni bir hayata başlamak istiyorum. Bunu başarmak için de elimden geleni yapacağım” dedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın