Home / Güncel / 'Kurtlar Vadisi Vatan'ın Manavgat galasına yoğun ilgi

'Kurtlar Vadisi Vatan'ın Manavgat galasına yoğun ilgi

Manavgat ilçesinde “Kurtlar Vadisi Vatan” filminin Manavgat galası Novamall AVM’de başrol oyuncuları Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Erhan Ufak ‘ta katılımıyla gerçekleştirildi.  

 

Manavgat’ta “Kurtlar Vadisi Vatan” filminin galası düzenlendi.  Novamall AVM’de düzenlenen galaya, filmin başrol oyuncuları Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, ve Erhan Ufak ‘ta katıldı. Yoğun ilgiyle karşılaşana oyuncular, gala öncesi alışveriş merkezinde kurulan sahnede hayranlarıyla söyleşi yaptı.

 

Söyleşide konuşan başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Manavgat’a olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Gösterilen ilgiye teşekkür eden Şaşmaz, “Çok uzun zamandır bizi sevenlerle bir araya gelemiyorduk. Filmimiz bahanesiyle sizlerle bir araya gelmekten çok mutluyuz. Kurtlar Vadisi Vatan filmi ile karşısındayız. Bu filmi vatan evlatları için yaptık. Şehitlerimiz, gazilerimiz için ve yüreğinde vatan sevdası olanlar için yaptık. Biz elimizden geleni yaptık. Umarım sizlerde beğenirsiz” diye konuştu.  Vatandaşların Kurtlar Vadisi dizisinin devam edecek mi? sorusuna yanıt veren Şaşmaz, “Evet Kurtlar Vadisi dizimiz devam edecek. Filmimizden sonra ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ isminde dizimiz başlayacak” dedi. Söyleşinin ardından sinema salonuna geçen Kurtlar Vadisi Vatan oyuncuları Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Erhan Ufak, hayranlarıyla sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşlar, Cinemaximum’da Kurtlar Vadisi Vatan Filmi’ni izlemek için yoğunluk oluşturdu. 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın