Home / Güncel / Mahalleliden 'hizmet alamıyoruz' tepkisi

Mahalleliden 'hizmet alamıyoruz' tepkisi

 Serik İlçesi’ne bağlı Belek Mahallesi sakinleri yeterince hizmet alamadıklarını belirterek, sorunlarının çözümünü istedi. 

Belek Mahallesi sakinleri, mahallelerinin yeterince hizmet alamadığından yakınarak basın açıklaması yaptı. Mahalleli adına açıklama yapan Bülent Aydın, mahallenin sorunlarına ilişkin uzun bir listeyi okudu. Mahalleye ilişkin sorunları anlatan Aydın, amaçlarının kişi veya kurumları eleştirmek değil, mahalle sakinlerinin yaşadığı sıkıntıları dile getirmek ve ülke turizmine yıllardır marka değeri, Serik halkına ise gelir kaynağı olan mahallenin verimliliğini arttırmak olduğunu kaydetti. 

Yılda 1 milyonun üzerinde yerli ve yabancı turistin Belek’te ağırlanmasına karşın Belek’in yerel yönetimlerden hak ettiği hizmetlerin hiç birini alamadığını vurgulayan Aydın, “Dile getirdiğimiz konuları ilgi birimlerin incelemesi durumunda taleplerin haklılığını tespit edeceklerdir. Eleştirilen hususları kamuoyunun vicdanına sunarız. Konuların çözümünde emeği geçecek yetkililere şimdiden teşekkür ederiz” dedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın