Home / Güncel / Manavgat alışveriş günleri başlıyor

Manavgat alışveriş günleri başlıyor

Manavgat ekonomisine katkı sağlamak ve şehre dinamizm katmak amacıyla düzenlenen Manavgat Alışveriş Günleri 07 Temmuz – 22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Manavgat Alışveriş Günleri tanıtım toplantısı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ATSO Başkanı Davut Çetin, Antalya Tanıtım A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacı Süleyman, TUROFED Başkan Yardımcısı Sururi Çorabatır ve MATSO Başkanı Ahmet Boztaş’ın katılımıyla MATSO’da gerçekleştirildi.

 

Manavgat’ın ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlamak,  sosyal hayatı hareketlendirmek ve şehre dinamizm katmak amacıyla bu yıl ikincisi organize edilecek olan ‘Antalya Shopping Days’ Manavgat Alışveriş Günlerinin 07 Temmuz – 22 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini belirten MATSO Başkanı Ahmet Boztaş şunları söyledi;

 

25 TL’LİK HER BİR ALIŞVERİŞ BİR ÇEKİLİŞ HAKKI GETİRİYOR

“Antalya sınırları içerisinde alışveriş yapan bütün vatandaşlar, kampanyamızdan faydalanacak. Alışverişlerini kredi kartları ve banka kartları ile yapan bütün vatandaşlar bu kampanyaya katılabilecek. Tüketiciler, bankalar üzerinden yürütülecek çalışma ile her 25 TL’lik harcama karşılığında herhangi bir başvuruya gerek kalmadan Milli Piyango İdaresi’nin izni ile gerçekleştirilen çekilişe katılma hakkını elde edecekler.

 

KURUMLARIN İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞİYOR

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyesi olduğumuz Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından ikincisi organize edilen bu etkinlik, şehrimizin tüm ticaret ve sanayi odaları ve belediyeleri tarafından da desteklenmektedir.

 

Antalya Shopping Days; AKTOB (Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Derneği), Antalya Ulaşım A.Ş. (Antalya Büyükşehir Belediyesi), ATSO (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası), MATSO (Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası), ALTSO (Alanya Ticaret ve Sanayi Odası), BETUYAB (Belek Yatırımcıları Turizm Ortak Girişim A.Ş.), ATB (Antalya Ticaret Borsası), ATAV (Antalya Tanıtım Vakfı), IMEAK (Deniz Ticaret Odası) ortaklık yapısı ile kurulan Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından düzenleniyor.

 

GEÇEN YIL 98 MİLYON ÇEKİLİŞ GERÇEKLEŞMİŞTİR

Manavgat ve Antalya ticaret hayatına renk getirecek olan bu organizasyon tüm Antalya’yı kapsayacak. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar bütün ilçelerimiz bu organizasyonun içinde yer alacak. Yaklaşık 4.5 milyar ticaret hacmi olan Antalya’da geçtiğimiz yıl organizasyonumuz kapsamında 2.5 ayda 98 milyon çekiliş gerçekleşmiştir. Bu yıl bu rakamların bunun daha da üzerine çıkacağını düşünüyorum.

 

ŞEHRİN TİCARET HAYATINA KATKI SAĞLAYACAK

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyesi olduğumuz Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından ikincisi organize edilen bu etkinlik,  şehrimizin tüm ticaret odaları ve belediyeleri tarafından da desteklenmektedir. Antalya Alışveriş Günleri kapsamında yapılacak olan hediye çekilişine 18 bankanın kredi ve banka kartlarına sahip olan tüketiciler katılabileceklerdir. Yapacağımız çekilişlerde her hangi bir katılım veya başvuru şartı bulunmuyor. Bu organizasyonu Antalya’nın plaka kodu olan ’07’den yola çıkarak ‘7’ konsepti ile gerçekleştirmekteyiz. Destek veren tüm kuruluşlara teşekkür ederiz.

 

ATSO ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR

Antalya Shopping Days, ATSO ana sponsorluğunda gerçekleşmektedir. ATSO Başkanımız Sayın Davut Çetin ve yönetimine ayrıca teşekkür ediyorum. Biz de Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgemizde festivali tanıtmak için, esnafımıza ve yöre insanımıza tanıtmak için her türlü argümanı kullanacağız.

 

MANAVGAT ALIŞVERİŞ GÜNLERİ TANITIMINI MANAVGAT BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE YAPIYORUZ

Manavgat Alışveriş Günleri’nin Manavgat’taki tanıtımını Manavgat Belediyemiz ile birlikte yapıyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’e teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde Manavgat’ta yapılacak festivallerde Manavgat Alışveriş Günleri’nin tanıtımını yapacağız.

 

GEÇEN YIL 98 MİLYON ÇEKİLİŞ GERÇEKLEŞMİŞTİR

Antalya ticaret hayatına renk getirecek olan bu organizasyon tüm Antalya’yı kapsayacak. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar bütün ilçelerimiz bu organizasyonun içinde yer alacak. Yaklaşık 4.5 milyar ticaret hacmi olan Antalya’da geçtiğimiz yıl organizasyonumuz kapsamında 2.5 ayda 98 milyon çekiliş gerçekleşmiştir. Bu yıl bu rakamların bunun daha da üzerine çıkacağımızı düşünüyorum.

 

GEÇEN YILDAN DAHA FAZLA KATILIM BEKLİYORUZ

Antalya Alışveriş Günleri’nin ikincisinin daha başarılı olması için Manavgat’ta kapsamlı bir tanıtım çalışması yapacağız. Antalya ticaretini canlandırmasını arzu ettiğimiz bu etkinlik, inşallah kurumsallaşarak, herkesin destek vermesiyle kendini geliştirerek daha da ileriye gidecek.

 

77 GÜN SÜRECEK

Akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları için yapılan ödemeler ise kampanyaya dahil olmayacaktır. Organizasyon süresince yapılan harcamalar sonucunda şanslı katılımcılara ise 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu hediye edilecektir. Kampanya 77 gün sürecek”

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın