Home / Güncel / Manavgat Belediyesi'nden kırsal mahallelere asfalt

Manavgat Belediyesi'nden kırsal mahallelere asfalt

MANAVGAT Belediyesi ekipleri kırsal mahallelerdeki asfalt çalışmalarını sürdürdü. 

Manavgat Belediyesi yıl sonuna kadar koyduğu 350 kilometrelik asfalt hedefini yakalayabilmek amacıyla özellikle kırsal mahallelere yönelik başlattığı asfalt atağını sürdürüyor. Manavgat Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı anda birkaç kırsal mahallede asfalt çalışması yapıyor. Son olarak Hocalar Mahallesi’nde toplam 15 kilometre, Aksaz Mahallesi’nde 5 kilometre ve Karacalar Sülek Mahallesi’nde ise 3 kilometre asfalt çalışması yapıldı. 

Manavgat Belediye Şükrü Sözen, Asfalt Plent Tesisinin faaliyete geçmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, yıl sonuna kadar hedefledikleri 350 kilometreyi yakalayacaklarını söyledi. Sözen, “Asfalt tesisimizi faaliyete geçirdikten sonra halkımızdan gelen sıcak asfalt taleplerini, daha hızlı şekilde değerlendirebiliyoruz. Kırsal mahallelerimizde ise hem sıcak asfalt, hem sathi kaplama asfalt çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Halkımızın ayağının toza değmemesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Özellikle okulların açıldığı şu günlerde çocuklarımızın daha güvenli ve rahat yollardan yürümeleri için ekiplerimizi seferber ettik. Sathi kaplama ve sıcak asfalt hedefimiz olan toplam 350 kilometreyi yıl sonuna kadar tamamlayacağız” dedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın