Home / Güncel / Manavgat Hatipler’de meçhul araç

Manavgat Hatipler’de meçhul araç

Hatipler Mahallesinde mezarlık karşısına gece bırakıldığı ve kaza yaptığı tahmin edilen lüks araç merak uyandırdı.

 

Hatipler Mahallesinde ne zaman ve kim tarafından bırakıldığı belli olmayan bir araç bulundu. Hatipler Mezarlığı karşısında bulunan yolun kenarına bırakılan lüks aracın ne amaçla bırakıldığı merak ediliyor.

 

Mezarlık karşısında ikamet etmekte olan vatandaşların Hatipler Muhtarı Ahmet Aksoy’u arayarak haber vermesi üzerine aracın bulunduğu yere gelen Muhtar Aksoy, hemen durumu Jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekibi, 07 FYS 08 plakalı otomobilin Antalya Kepez’de bulunan TİT Turizm Seyahat A.Ş isimli firmaya ait olduğunu belirledi. Telefonla firmaya ulaşmaya çalışan güvenlik güçleri firmanın telefonlarının sürekli meşgul çalması nedeniyle firmaya ulaşamazken, yapılan incelemenin ardından araç çekici ile bulunduğu yerden kaldırılarak otoparka kaldırıldı.

 

Gece bırakıldığı belirtilen lüks aracın kaza yaptığı ve bir çok parçasının sökülmüş olduğu, ön camının kırık, sağ kapılarının sökülmüş ve otomobilin içerisine konulmuş olduğu, ön kaputunda kaportacı tarafından tamirine başlandığına dair emareler bulunduğu belirlendi.

 

Vatandaşların haber vermesi üzerine aracın bulunduğu yere geldiğini belirten Hatipler Muhtarı Ahmet Aksoy “Geldiğimde aracı burada park halinde gördüm. Büyük ihtimalle kaza yapmış ve daha sonra buraya bırakılmış. Neyin nesidir ne amaçla buraya bırakılmıştır bizde merak ediyoruz. Jandarma sahibine ulaşamadı. Sanırım en kısa sürede akibeti belli olur” dedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …