Home / Güncel / Manavgat Irmağındaki aramalardan sonuç alınamadı

Manavgat Irmağındaki aramalardan sonuç alınamadı

Manavgat’ta polisten kaçarken ırmağa girdiği ve boğulduğu iddia edilen 2 şüphelinin dalgıçlar tarafından yapılan aramasından sonuç alınamadı.

 

Pazar günü akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin hırsızlık şüphelisi olarak takibe aldığı 3 kişi çalıntı olduğu belirlenen plakasız motosikletle kaçtıktan sonra Ulukapı Mahallesi Sakallar Mevkiinde motosikleti bırakarak ortadan kayboldu. Motosikletin bulunduğu yerdeki güvenlik kamerasında şüphelilerden 2’sinin ırmak istikametine 1’inin ise tepelik alana kaçtıkları görülürken, vatandaşlar kaçan 2 kişinin ırmağa girdiğini, bir daha görmediklerini belirttiler. Şüpheli şahısların ırmakta boğulmuş olma ihtimali üzerine olay akşamı kıyıdan yapılan aramalarda bir sonuç alınamamıştı.

 

Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Şubeye bağlı polis Kurbağa Adamlar dalgıç ekibi tarafından yapılan arama çalışmasından da sonuç alınamadı. Dalgıç Polisler olay yerinden itibaren Küçük Şelaleye kadar olan yaklaşık 2 kilometrelik mesafeyi tararken herhangi bir sonuç alınamadı. Manavgat ırmağında akıntının çok fazla olduğu belirtilirken arama çalışmalarına son verildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın