Home / Güncel / Manavgat Jandarma göz açtırmıyor

Manavgat Jandarma göz açtırmıyor

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda 4 ayrı hırsızlık olayı aydınlatılırken mahkemeye çıkarılan 5 şüpheliden 3’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Beşkonak Bölgesinde G.T isimli şahsın ikametinden fotoğraf makinesinin çalınması üzerine yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda olayın şüphelisi olarak yakalanan R.D jandarmadaki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Cezaevine teslim edildi.

Ilıca Mahallesi Kumköy bölgesindeki bir otelde F.K ve S.Ö isimli şahısların odalarından paralarının çalınması ile ilgili olarak yapılan araştırma ve incelemeler neticesinde olayın faili olduğu belirlenen K.K. isimli şahıs Jandarma Devriyesi tarafından yakalandı. K.K, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Cezaevine sevk edildi.

Ilıca Mahallesinde Kumköy bölgesinde sahilden yabancı uyruklu G.M isimli şahsın çantasından fotoğraf makinesi ile MP3 çaların çalınması olayını araştıran jandarma ekipleri, şüpheli şahıslar K.K, C.D. ve A.B’yi sahilde şezlong arasında saklanırken yakaladı. Şüphelilerden K.K çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Cezaevine sevk edilirken, C.D Denetimli serbestlik ise serbest, A.B ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın