Home / Güncel / Manavgat Köprü Çay'da başını kayalara çarpan gencin cesedi bulundu

Manavgat Köprü Çay'da başını kayalara çarpan gencin cesedi bulundu

Pazar günü Beşkonak Köprüçay’da kaybolan Alpay Çiçek (1999) isimli gencin cansız bedeni bu sabah Antalya Deniz Şubesi Su altı ekiplerince bulundu.

 

 

17 arkadaşıyla birlikte rafting yapmak için Antalya’dan Beşkonak Köprüçay’a giden Alpay Çiçek (1999) kayalardan Köprüçay’a atladığı sırada kafasını kayalara çarparak akıntıda kayboldu. Alpay Çiçek’in kaybolduğu esnada arkadaşlarının Alpay Çiçek’ten önce kayalardan atlayarak yaralanan bir başka arkadaşlarını kurtarmakla meşgul oldukları, bundan dolayı Alpay Çiçek’in durumunu fark edemedikleri bildirildi.

 

 

Alpay Çiçek’i aramalarına rağmen bulamayan arkadaşları durumu Jandarmaya bildirirken, arama ve kurtarma ekiplerince karadan ve su içerisinde dalgıçlar tarafından arama yapıldı. Akşam saatlerine kadar yapılan aramalardan sonuç alınamayınca arama çalışmalarına ara verildi.

Pazartesi sabahı yeniden Beşkonak Köprüçay’da olayın meydana geldiği yere gelen Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Şubesi Su altı ekipleri tüp ile yaptıkları ilk dalışlarında olayın meydana geldiği yerin yaklaşık 50 metre aşağısında sağ tarafta 2.5 metre derinlikte kayaya yaslanmış vaziyette talihsiz gencin cansız bedenine ulaştı.

 

 

Alpay Çiçek’in cesedi Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın