Home / Güncel / Manavgat Sarılar’da sorunlar bitmiyor

Manavgat Sarılar’da sorunlar bitmiyor

Sarılar Mahallesi 1053 sokakta yaşayan vatandaşlar, yağmur sonrası sokaklarının göle dönüşmesi ve sokaklarında dolmuş durağı bulunmamasından şikayetçi.

 

Manavgat sarılar Mahallesi 1953 sokakta her yağmur sonrası yol adeta göle dönüşürken, araç sürücüleri ve kaldırımı kullanan yayalar zor durumda kalıyor. Vatandaşlar, yağmur suyu giderinin hatalı yapılması nedeniyle yolda toplanan suların uzun süre kaldığını, araç sürücülerinin yanısıra kaldırımdaki vatandaşların araçların savurduğu yağmursuyu nedeniyle zarar gördüğünü, yetkililerin yağmursuyu giderinin düzeltilmesi için çalışma yapmasını istediler.

Diğer taraftan aynı sokakta bin 500 kişinin üzerinde insan yaşadığını, çok sayıda yaşlı insan bulunduğunu belirten Ahmet Üçpınar isimli vatandaş “Sokağımıza en yakın minibüs durağı 1 kilometreye yakın bir mesafede. Yaşlı ve hastaların bu durağa gitmeleri mümkün değil. Kışın yağmurlarla birlikte işimiz iyice zorlaşıyor. Hastalarımızı hastaneye götüremiyoruz. Yetkililerden sokağımıza minibüs durağı yapmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …