Home / Güncel / Manavgat Sarılar’da Yağmur Çileye dönüşüyor

Manavgat Sarılar’da Yağmur Çileye dönüşüyor

Sarılar Mahallesi Yenimahalle Mevkiinde yağmur sonrası yolun çamur deryasına dönüşmesi nedeniyle vatandaşlar evlerinde mahsur kalıyor.

 

 

Sarılar Mahallesi Yenimahalle Mevkii 1089 Sokakta bulunan DSİ’ye ait sulama kanalının kenarında bulunan evlerde ikamet eden vatandaşlar, yağmur sonrası evlerinin önündeki yolun çamur deryasına dönüşmesi nedeniyle evlerinde mahsur kalıyor.

 

 

Yan yana 2 apartmanda 15 daire bulunduğuna dikkat çeken sokak sakinleri, bu evlerde ikamet edenlerin yağmur sonrasında sokağa çıkamadığını belirterek “Yağmur ile tek bağlantımız olan yol tamamen çamur olduğu için evimizden dışarıya adım bile atamıyoruz. Evlerimizin bulunduğu yere gelmek isteyen araçlar çamura saplanıyor. Yetkililerden bir an önce sorunumuza çözüm bulmalarını bekliyoruz” diye konuştular.

 

 

Oğlunun engelli olduğunu belirten bir vatandaş ise “oğlum Görkem 6 yaşında. Rehabilitasyona gitmesi gerekiyor. Önceki gün oğlumu rehabilitasyona götürecek araç çamura saplanarak mahsur kaldı. Diğer zamanlarda da oğlumu sokağa çıkarıp gezdirmemiz gerekirken maalesef çamurdan dolayı çıkaramıyoruz” diye konuştu.             

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …