Home / Güncel / Manavgat Total Kavşağında kaza: 5’i Rus turist 6 yaralı

Manavgat Total Kavşağında kaza: 5’i Rus turist 6 yaralı

Side Total kavşağında meydana gelen trafik kazasında 5’i Rus turist 1’i otomobil sürücüsü olmak üzere 6 kişi yaralandı.

 

 

Alanya-Antalya D-400 Karayolu Side Total kavşağındaki kaza, Alanya istikametinden Antalya istikametine gitmekte olan Rus Turistleri taşıyan Hasan Buğdaycı’nın kullandığı 38 ES 912 plakalı tur minibüsü ile Çakalderesi istikametinden gelip Side istikametine gitmekte olan Cahit Acar’ın kullandığı 07 LNH 81 plakalı otomobil ile çarpışması sonucunda meydana geldi.

 

 

Okurcalar, Çenger ve Kızılot bölgesinden aldığı Rus turistleri Antalya Havalimanına götürmekte olan tur minibüsünde bulunan Yakusheva Liubav, Anikin Andrey, Anikina Marina, Golikova Iulııa ve Golikova Arına isimli Rus turistler ile hurdaya dönen otomobilin sürücüsü Cahit Acar yaralandı.

 

 

Side Özel Anadolu Hastanesine kaldırılan Rus turistlerin hayati tehlikeleri bulunmazken ameliyata alınan otomobil sürücüsü Cahit Acar’ın durumunun ağır olduğu bildirildi.

 

Kazanın ardından olay yerine gelen Tur şirketi yetkilileri, tur minibüsünün üzerindeki şirket ismini silmenin telaşına düştüler.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın