Home / Güncel / Manavgatlı vatandaşlar, Büyükşehir’den duyarlılık bekliyor

Manavgatlı vatandaşlar, Büyükşehir’den duyarlılık bekliyor

ASAT tarafından Manavgat’ın değişik yerlerinde yapılan çalışmalar nedeniyle bozulan cadde ve sokakların yapılmaması tepkilere neden oluyor.

 

Okuyucularımızdan gelen talepler doğrultusunda Sarılar Mahallesinde engelli kaldırımı ve yağmursuyu gideri konusunda vatandaşların talepleri Manavgat Belediyesinin hassasiyeti sayesinde düzenlenirken, Antalya Büyükşehir Belediyesi vatandaşın sesine kulak vermemekte diretiyor.

 

3-4 ay önce su arızası nedeniyle kazılan bir çok yer düzenlenmeden bırakılırken, vatandaşların kazılan yerlerin eski haline getirilmesi konusundaki talepleri Büyükşehir Belediyesince dikkate alınmıyor. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesini vatandaşın sesine kulak vermeye çağırdı.

 

Çeltikçi Yolu, Y. Pazarcı 1074 Sokak, Hastane Caddesi, Antalya Caddesi eski Tarım ilçe Müdürlüğü önünde bulunan durak gibi bir çok yer yapılan çalışmaların ardından Büyükşehir Belediyesinden düzenleme bekliyor.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …