Home / Güncel / Manavgat’ta 16 yaşındaki çocuk, evden hırsızlık suçundan tutuklandı

Manavgat’ta 16 yaşındaki çocuk, evden hırsızlık suçundan tutuklandı

Manavgat İlçesinde Evden Hırsızlık Suçundan Suça Sürüklenen ve emniyet güçlerince yakalanan 16 yaşındaki A.A çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

14 Ekim günü Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğüne müracaatta bulunan S.Ç. isimli şahıs, saat 19.30 sıralarında eve geldiğinde yatak odasının dağınık halde olduğunu, yatak odasından (3) adet çeyrek altın, (1) adet altın kolye ve küpeden oluşan set, bayan kol saati ve 15 TL parasının çalınmış olduğunu beyan etti. Asayiş Büro Amirliği ve Olay Yeri İnceleme Grup Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar neticesinde; Takı kutusu üzerinden elde edilen parmak izleri ile olayın şüphelisi Suça Sürüklenen Çocuk A.A.(16) yakalanarak gözaltına alındı.

 

Suça Sürüklenen Çocuk A.A., ikamete kendisinin tek başına girdiğini altınların ve saatlerin kendisinde olduğunu beyan ederken, A.A.’dan elde edilen (2) adet çeyrek altın, (1) adet altın kolye, (1) adet altın küpe, (2) adet saat, (1) adet imitasyon yüzük, (1) adet imitasyon bileklik sahibine teslim edildi.

 

Suça Sürüklenen Çocuk A.A. hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 

Antalya emniyetinden yapılan açıklamada; “Antalya genelinde mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin temini için  özveri ile çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir” denildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın