Home / Güncel / Manavgat’ta 62 kilo 900 gram kubar esrar

Manavgat’ta 62 kilo 900 gram kubar esrar

Antalya İl Jandarma KOM ve Manavgat ilçe Jandarma komutanlığı ekiplerince ortaklaşa düzenlenen ve uyuşturucu arama köpeklerinin de katıldığı operasyonda 62 kilo 900 gram kubar esrar ele geçirildi.

 

Antalya İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerinin istihbarat çalışmaları sonucunda Manavgat Evrenler Yavşı Mahallesi Yavşı mevkiinde kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik Kenevir ekimi yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

 

Antalya İl Jandarma KOM ve Manavgat ilçe Jandarma komutanlığı Merkez Karakolu ekipleri tarafından Evrenler Yavşı Mahallesi Yavşı mevkiinde arama gerçekleştirildi. Antalya İl Jandarma Komutanlığı Uyuşturucu Madde arama köpekleri Çıtır ve Besin’in de katıldığı aramalarda köpeklerin tepki verdiği bölgede toplanarak kurumaya bırakılmış 62 kilo 900 gram kubar esrar ele geçirildi. Ele geçirilen uyuşturucunun piyasa değerinin 400 bin lira dolayında olduğu bildirildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın