Home / Güncel / Manavgat'ta 63 yaşındaki zanlı, ve kuzeni 17 yaşındaki kıza tecavüz etti

Manavgat'ta 63 yaşındaki zanlı, ve kuzeni 17 yaşındaki kıza tecavüz etti

Manavgat’ın Evrenseki Mahallesinde ikamet etmekte olan Ş.Ö (17)’nün hamile kalmasının ardından önce kuzeninin son olarak ta mahallenin 63 yaşındaki bakkalının tecavüzüne uğradığı belirlendi.

 

Evrenseki Mahallesinde ikamet etmekte olan Lise 3. Sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Ş.Ö isimli genç kızın annesiyle birlikte gittiği Manavgat Devlet Hastanesi’nde hamile olduğu belirlendi.

 

Genç kız hamile olduğunu öğrenilmesinin ardından Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Çolaklı Jandarma Karakolu’na giderek 4 yıl önce ilkokul 7. Sınıfa giderken kendisine zorla tecavüz ettiğini iddia ettiği kuzeni 24 yaşındaki T.K ve 3-4 ay önce tecavüzüne uğradığını iddia ettiği mahallenin bakkalı 63 yaşındaki C.Ö’den şikayetçi oldu.

 

Genç kızın şikayeti üzerine harekete geçen Çolaklı Jandarma Karakolu ekipleri C.Ö ve T.K’yi yakalayarak göz altına alırken, sorgusunun ardından adliyeye çıkarılan zanlılar suçlamaları kabul etmedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın