Home / Güncel / Manavgat’ta ASAT’ın bozduğu yollar Vatandaşları çileden çıkarıyor

Manavgat’ta ASAT’ın bozduğu yollar Vatandaşları çileden çıkarıyor

Manavgat’ın bir çok caddesinde su patlağı ve benzeri çalışmaların ardından bozulan asfalt uzun süre yapılmayınca sorunları beraberinde getiriyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT ekiplerince Manavgat’ın değişik cadde ve sokaklarında su patlağı ve benzeri arızaların tamiratının ardından bozulan yolların, uzun süre asfaltlanmadan bırakılması vatandaşları çileden çıkarıyor.

 

Antalya Caddesinde eski Tarım İlçe Müdürlüğü önünde bulunan minibüs durağında uzun süre önce yapılan çalışma ve kazılan asfalt tehlikeye davetiye çıkarıyor. Asfaltın kesilmesi ve çukur oluşması nedeniyle minibüsler durağa giremeyerek yolun ortasında yolcusunu bindirmek zorunda kalırken yolda trafik kargaşası da yaşanıyor. Yağmurlu havalarda ise araçların su dolu çukurdan sıçrattığı çamurlu sular durakta bekleyenlere zarar veriyor.

 

Aynı sorun Hastane Caddesinde Akdeniz Unlu Mamulleri önünde, Yukarı Pazarcı Mahallesi 4074 sokakta yapılan çalışmaların üzerinden uzun süre geçmesine, esnaflar defalarca yetkili mercileri aramasına rağmen ne yazık ki bozulan asfalt ve yollar yeniden yapılmıyor. 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …