Home / Güncel / Manavgat'ta boşanmak isteyen eşinin kardeşini bıçakladı

Manavgat'ta boşanmak isteyen eşinin kardeşini bıçakladı

Manavgat’ta ayrı yaşadığı eşine sahip çıktığı gerekçesiyle eşinin erkek kardeşini 17 yerinden bıçakladı.

 

Manavgat Örnek Mahallesi 1503 sokakta meydana gelen olayda 1 kişi bıçakla yaralanırken yaralayan şahıs suç aletiyle polisler tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre olay şöyle gelişti; Evi terk ederek ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan eşi Ayşe A.’yı evine dönmeye ikna edemeyen Murat A., eşine sahip çıktığı için eve dönmemesine neden olduğunu iddia ettiği eşinin kardeşi, kayınbiraderi Oğuzhan A.’yı vücudunun değişik yerlerinden bıçakladı. Elindeki bıçağı yaralanarak yere düşen kayınbiraderine yere düştükten sonra da saplamaya devam eden Murat A, çevredekilere yaklaşmamaları için tehdit savurup durdu. Ağır yaralanan Oğuzhan A., ambulans ile Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılarak ameliyata alınırken, Murat A. ise elindeki bıçakla olay yerine gelen emniyet güçlerine teslim oldu.

 

Eşiyle 5 yıl önce evlendiğini, 1.5 ay sonra şiddet görmeye başladığını belirten Ayşe A, gördüğü şiddetin dayanılmaz hale gelmesinin ardından 1.5 ve 4.5 yaşındaki 2 çocuğunu arkasında bırakarak baba evine döndüğünü belirterek “Artık ayrılmaktan başka çarem kalmadı. Bundan 1 ay önce evimizin önüne gelerek kardeşimin motosikletinin tekerlerini kesip motosiklete zarar verdi. Görüntüleriyle polise bildirdik. Şu ana kadar bundan sonuç alamadık. Daha önce 2 kez uzaklaştırma kararı alındı. Uzaklaştırma süresi bayram öncesi sona erdi ve yeniden başvurdum. Ama bayram tatili araya girince karar alınamadı. Bayramın 1. Günü 3 aydır göremediğim çocuklarımı görmek için Akseki Hocaköy’de bulunan evimize gittim. Burada benim elimi ayağımı tutup ailesine dövdürdü. Yüzümdeki morluğun sebebi de bu dayaktır. Murtiçi Karakoluna giderek kendisinden ve ailesinden şikayetçi oldum. En kısa sürede ayrılmak istiyorum. Avukat tutacak parayı topladığım an mahkemeye başvuracağım. Kardeşime ve bana yaptıklarının cezasını çekmesini istiyorum” dedi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın