Home / Güncel / Manavgat'ta Cafe Faresi yakalandı

Manavgat'ta Cafe Faresi yakalandı

Manavgat’ta 13 ayrı işyerine girerek hırsızlık yaptığı belirlenen A.C.S, Asayiş Büro ekipleri tarafından yakalandı.

 

A.C.S’nin iş yerlerinden kasa ve çekmecelerdeki paraların yanısıra,  bahşiş kutularını ve 2 adet kamera kayıt cihazını çaldığı belirlendi.

 

Manavgat’ta tamamı cafe ve restaurant olmak üzere 13 ayrı işyerine girerek hırsızlık yaptığı belirlenen şüpheli Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin çalışması sonucunda yakalandı.

 

 

Değişik tarihlerde; Eminönü Çıtır Balık, Alibaba Kebaps, Uygar Restaurant, Kafkas Ev Yemekleri, Bitat Baklava Börek, Coffe İn, Mod Aus Cafe, Hisar Fırın, Harmoni Cafe, Çağlayan Döner, Bereket Döner, Şehri Künefe ve Yemen Kahvecisi isimli işyerlerinde hırsızlık olayları meydana gelmesi Manavgat Emniyetini harekete geçirdi.

 

Hırsızlık olaylarının meydana geldiği işyerlerinden alınan parmak izi ve güvenlik kameraları görüntülerinden yola çıkan Asayiş Büro Amirliği ekipleri,  kamera görüntülerinden tespit edilen A. C. S’yi Aşağı Hisar Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde  yakaladı. Şahsın üst aramasında iş yerlerinin katlanır camlarını açmakta kullandığı 1 adet keser ile Coffe İn isimli iş yerinden çalınan 1 adet erkek kol saati bulunarak el konuldu.

Şüphelinin iş yerlerinden bahşiş kutularını, çekmecelerde bulunan bozuk paraları ve 2 adet kamera kayıt cihazını çaldığı tespit edilirken ele geçirilen kol saati sahibine teslim edildi.

 

13 adet iş yerinde hırsızlık olayına karışan şüpheli A.C.S. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Alanya L Tipi Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilirken Manavgat’taki Cafe ve Restaurant sahipleri rahat bir nefes aldı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …