Home / Güncel / Manavgat’ta Çingeneler olay çıkardı

Manavgat’ta Çingeneler olay çıkardı

Manavgat’ta bir işyerine alışverip bahanesiyle tırnakçılık yapmaya çalışan Çingeneler işyerinde olay çıkarırken kadın Çingene işyerinin kaldırımına çişini yaptı.

 

 

Manavgat Aşağı Hisar Mahallesi Gülveren Caddesinde bulunan bir beyaz eşya mağazasına alışveriş yapma bahanesiyle gelen 2 kadın 1 çocuktan oluşan 3 çingene işyerinde tırnakçılık yapmak istedi. İşyeri çalışanı durumu farkedince çingeneler olay çıkardı

.

İşyeri sahibi ve çalışanlarıyla tartışan Çingenelerden bir tanesi tartışmanın ardından işyerinin girişindeki kaldırıma oturarak toplanan vatandaşların şaşkın bakışları arasında çişini yaptı.

 

Tartışma polislerin gelmesiyle iyice alevlendi. Polislere direnen ve kendisinin davacı olduğunu belirten kadın Çingene, güçlükle polis aracına bindirilerek polis karakoluna götürüldü.

 

 

Manavgat caddelerini dilenci, tırnakçı ve kağıt toplayıcı Çingenelerin istila ettiğini belirten vatandaşlar yetkililerin bu konuda hiçbir önlem almadığını belirterek yetkilileri göreve davet ettiler.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın