Home / Güncel / Manavgat’ta elektrik tellerine temas eden Çam Ağacı tehlike saçıyor

Manavgat’ta elektrik tellerine temas eden Çam Ağacı tehlike saçıyor

Sarılar Mahallesi’nde çam ağacının dallarının Elektrik Hattı içinden geçerek tehlike oluşturması vatandaşları endişelendiriyor.

 

Sarılar Mahallesi 3111 Sokakta Elektrik Hattı kablolarının etrafını saran Çam Ağacı vatandaşları endişelendirirken yetkililerin duyarsızlığı tepkilere neden oluyor.

 

Elektrik Hattıyla iç içe girmiş vaziyette bulunan Çam Ağacının yakınındaki Çam ve Şaşmaz apartmanında ikamet etmekte olan vatandaşlar, her an yangın ve patlama tehlikesiyle karşı karşıya olduklarını belirterek “Çoluk-çocuk endişe içerisinde yaşıyoruz. Son olarak 16 Eylül tarihinde Akedaş’a durumu ilettik. Hala bir çözüm bulamadık. Kurumlar çözüm konusunda topu birbirlerine atıyor. Akedaş konunun muhatabının Orman olduğunu, orman ise Akedaş olduğunu söylüyor. Yağışlar başlamadan bu soruna çözüm bulunmaz ve Çam Ağacı budanarak tehlike ortadan kaldırılmaz ise çevredeki tüm vatandaşları büyük tehlike bekliyor, elektrik tellerine temas eden çam ağacının dallarının budanması için yetkilileri göreve çağırıyoruz” diye konuştular.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın