Home / Güncel / Manavgat'ta Gürcü Müzisyen’den Altın Vuruş

Manavgat'ta Gürcü Müzisyen’den Altın Vuruş

Çenger’de bir otelde müzisyen olarak çalışan Gürcistan vatandaşı Gela Shıshmanashvılı aşırı dozda uyuşturucu alarak yaşamını yitirdi.

 

Manavgat Çenger Mahallesinde bir otelde müzisyen olarak çalıştığı bildirilen Gürcistan vatandaşı Gela Shıshmanashvılı (1958) kaldığı odada ölü olarak bulundu.

 

Edinilen bilgiye göre, Gela Shıshmanashvılı kaldığı odada, otelde tatil yapmakta olan bir vatandaşıyla birlikte uyuşturucu aldı. Aşırı dozda uyuşturucu aldığı ve krize girdiği belirtilen Gela Shıshmanashvılı, yanındaki vatandaşının yaptığı müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

 

Diğer otel çalışanlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri Gela Shıshmanashvılı’nın cansız bedeniyle karşılaştı. Gela Shıshmanashvılı’nın cesedi Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken beraber uyuşturucu kullandığı vatandaşının ise yurt dışı yasağının ardından adli kontrolle serbest bırakıldığı bildirildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın