Home / Güncel / Manavgat'ta halkın bilmediği Halk Plajları düzenleme bekliyor

Manavgat'ta halkın bilmediği Halk Plajları düzenleme bekliyor

Manavgatlı Vatandaşlar; Büyükşehir belediyesi tarafından Side Büyük Plaj mevkiinde Halk Plajı olarak ayrılan 5 noktada düzenleme yapılmasını bekliyor.

 

 

Manavgat Side Mahallesi Büyük Plaj mevkiinde 5 ayrı noktanın Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından Halk Plajı olarak ayrıldığı bildirildi.Side Mahallesi sınırının başladığı Sueno otel ile Side arasında kalan Büyük Plaj’da 2 kafeterya arasına 1 halk plajı olmak üzere 5 adet halk plajı yerinin ayrıldığını belirten Side Mahallesi Muhtarı Osman Tüter “Öncelikle Manavgat ve Side halkını düşünerek halk plajlarını ayıran yetkililerimize teşekkür ediyorum. Bu plajlardan bölge halkımızın yanısıra Büyük Plajın arkasında kalan turistik tesiste kalan misafirlerde yararlanabilecektir. Halk Plajı olarak ayrılan bölgelerde gerekli düzenlemeler yapılmadığı için buralarda denize giren ve güneşlenen vatandaşlar duş ve tuvalet ihtiyacı gibi ihtiyaçlarını kafeteryalarda gidermekte bu durum da kafeteryalar için sorun olmaktadır. Yetkililerden bir an önce Çolaklı Halk Plajında yapılan düzenlemelerin Side Büyük Plajda ayrılan ve her birisi yaklaşık 2 dönüm olan halk plajlarında da yapılmasını bekliyoruz” diye konuştu.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın