Home / Güncel / Manavgat’ta hareketli gece

Manavgat’ta hareketli gece

Manavgat’ta Kafeler Caddesinde bir kişinin silahla havya ateş etmesi sonucu hareketli dakikalar yaşanmasına neden olurken, ateş eden şahsın yanı sıra polislerin elinden kaçmasına sebep olan 2 kişi yakalandı.

 

Aşağı Hisar Mahallesinde Kafeler Caddesi olarak ta bilinen 4517 sokak girişinde Hisar ve Güllük Caddelerinin kesiştiği kavşakta bir kişinin silahla havaya ateş açması hareketli anların yaşanmasına neden oldu.

 

Havaya ateş açan şahıs elinde silahla bir kafeye girerken, tesadüfen olay yerinin yakınında bulunan 2 trafik polisi şahsı girdiği kafede silahıyla birlikte etkisiz hale getirerek dışarı çıkardı. Bu sırada kafeden çıkan 2 kişi, trafik polisleri ile şahsın arasına girerken, polisler göz yaşartıcı gaz kullanmalarına rağmen araya giren şahıslar yüzünden ateş eden şahsı ellerinden kaçırdı. Kaçan şahsın arkasından durması için ikazda bulunan Polis memurları durdurabilmek için havaya ateş açtı. Şahıs, polislerin dur ihtarına uymayarak ırmak kenarına kaçarken, olay yerine resmi ve sivil polis ekipleri geldi. Polisler ellerinde silahlarıyla şahsı saklandığı yerden çıkarmaya çalışırken, şahsın elinde silah bulunması nedeniyle çevrede tedbir alırken  bazı polislerin çelik yelek giyerek şahsın bulunduğu yere yaklaştığı gözlendi. Şahıs bir süre sonra saklandığı yerde polisler tarafından yakalanarak gözlem altına alındı. Şahsın silahı yapılan aramalara rağmen bulunamazken, silahın ırmağa atılmış olabileceği bildirildi.

 

Silahlı şahsın yakalanmasının ardından emniyet güçleri şahsın polislerin elinden kaçmasına sebep olan 2 kişiyi de bulundukları kafede ele geçirdi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …