Home / Güncel / Manavgat’ta hırsızların üzerinden uyuşturucu madde çıktı

Manavgat’ta hırsızların üzerinden uyuşturucu madde çıktı

Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlileri tarafından ele geçirilen hırsızlık zanlısı ve yanındaki iki kişinin üzerinde uyuşturucu madde ele geçirildi.

 

Yayla Mahallesinde meydana gelen 3 motosiklet ve 1 elektrikli bisiklet hırsızlığı olayının meydana gelmesi üzerine çalışma başlmatan Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlileri, hırsızlık olayını M.E.G isimli şahsın gerçekleştirdiğini belirledi.

Asayiş ekiplerince gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla hırsızlık zanlısı M.E.G (22) yanında Ş.G. (18) ve A.O.Ş. (21)  isimli şahıslar ile birlikte yakalandı.

 

Şahısların yapılan üst aramasında; 24,20 gr. eroin maddesi ele geçirilirken, çalınan elektrikli bisiklet ve 2 adet motosiklet sattıkları kişilerden alınarak, 1 adet motosiklet ise boş arazide terk edilmiş halde bulunarak sahiplerine teslim edildi.

 

Yakalanan şahıslar hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçlarından adli işlem yapılırken, “Hırsızlık” suçundan hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara çıkarılan M.E.G tutuklanarak Alanya Cezaevine gönderildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın