Home / Güncel / Manavgat’ta Huzur Uygulaması

Manavgat’ta Huzur Uygulaması

‘Türkiye Güven Huzur Uygulaması 6’ kapsamında Manavgat’ta Jandarma sorumluluk bölgesinde 3 bin kişi sorgulanırken çeşitli suçlardan aranması bulunan 16 kişi yakalandı.

24 Mayıs akşamı Türkiye genelinde eş zamanlı olarak “Türkiye Güven Huzur Uygulaması 6” gerçekleştirildi. Manavgat’ta bir çok mahalle giriş çıkışlarında Jandarma ve Polis tarafından araçlar ve umuma açık mekanlarda şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapıldı.

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından yapılan ve Jandarma Uyuşturucu köpeklerinin de katıldığı uygulamada 3 bin kişi ve bin 700 araç sorgulanırken çeşitli suçlardan aranan 16 şahıs yakalandı, 3 kişi gözaltına alındı. 3 aracın trafikten men edildiği uygulamada 45 gram esrar, 14 gram Kristal ele geçirildi.Ekiplerce umuma açık 50 işletme kontrol edilirken 1 işletmeye kumar oynatmaktan işlem yapıldı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın