Home / Güncel / Manavgat’ta İranlı uyuşturucu satıcısı otelde uyuşturucuyla yakalandı

Manavgat’ta İranlı uyuşturucu satıcısı otelde uyuşturucuyla yakalandı

İran uyruklu M.H.S.S’nin Side’de uyuşturucu sattığı bilgisine ulaşan Jandarma, kaldığı otel odasında yaptığı aramada 154 gram likit esrar ve satışa hazır 5 paket kristal ele geçirdi.

 

İran uyruklu M.H.S.S isimli şahsın İran’dan getirdiği uyuşturucuyu Side Bölgesinde piyasaya sürdüğünü belirleyen Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Side Jandarma Karakoluna bağlı ekipler şahsın yakalanması için çalışma başlattı. İran uyruklu M.H.S.S isimli şahsın kalmış olduğu otel odasında Uyuşturucu olduğu ve sattığının tespit edilmesi üzerine adli makamlardan alınan arama kararı ile otel odasında ve şahsın üzerinde yapılan aramada yeşil renkli sakız halinde (60) Gr likit esrar, ayakkabı içine gizlenmiş yine yeşil renkli sakız halinde (94) Gr likit esrar ve çantasında poşetlenmiş satışa hazır halde (5) metamfetamin Uyuşturucu maddesi ele geçirdi.

 

Jandarma tarafından gözaltına alınan İran uyruklu M.H.S.S jandarmadaki sorgulamasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın