Home / Güncel / Manavgat’ta İş Makineleri ve otomobil yakıldı

Manavgat’ta İş Makineleri ve otomobil yakıldı

Manavgat’ta 2 iş makinesi ve 1 otomobili yaktığı iddia edilen şahıs güvenlik güçlerince yakalanırken çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Olay önceki gece Manavgat’ın 3 ayrı noktasında meydana geldi. Aksaz altı Ulualan mevkiinde park halindeki Hayri Yüksel’e ait Mastaş 444 model iş makinesi ile Seydi İnce’ye ait Çukurova 840 C marka İş Makinesi ve yine Seydi İnce’nin Yukarı Pazarcı Mahallesi Eski Akseki Caddesinde Toros İlköğretim okulu karşısında bulunan evinin önündeki 07 F 6672 plakalı otomobili kundaklamak suretiyle tamamen yandı.

Olayın ardından güvenlik güçleri tarafından başlatılan çalışma ve güvenlik kamerası görüntülerinden olayı gerçekleştiren kişinin A.K olduğu belirlenirken yakalanan A.K çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Olayın alacak-verecek meselesi yüzünden meydana geldiğini iddia eden Seydi İnce “A.K’den 18 bin lirayı bulan alacağımızı istediğimiz için böyle bir olay gerçekleştirdi. Şu anki zararım 75-80 bin lira dolayında. Hayri Yüksel’in zararı da 60-65 bin lira dolayında. Yakalanan zanlının yaptıklarının cezasını çekmesini istiyorum” dedi.

Diğer taraftan kundaklama olaylarını gerçekleştiren A.K’nin ilk olarak diğer araç sahipleri gibi hafriyat işi yapan Ali Sarıkaya’nın Yayla Mahallesindeki evinin önüne otomobiliyle geldiği, evin önünde Sarıkaya’ya ait araç bulamayınca ayrıldığı, evin altındaki işyerinin kamerasına yansıdığı bildirildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın